Teniso turnyrai

7 metų ir jaunesnių turnyras "Prince"

2013 m. kovo 9 dieną Klaipėdoje įvyko 7 metų ir jaunesnių „Prince“ teniso turnyras. Turnyre dalyvavo 12 mergaičių ir 19 berniukų iš Lietuvos (Klaipėdos, Vilniaus, Kauno) ir Latvijos (Liepojos). Ir mergaičių ir berniukų grupėje stipresni buvo latviai. Mergaičių grupėje turnyro nugalėtoja tapo Enija Paula Aploka (Liepoja, Latvija), 2 vietą iškovojo Amelija Anilionytė („Tennis Star“, Klaipėda), 3 vietą užėmė Rugilė Denisovaitė („KOGAS“, Klaipėda). Berniukų grupėje turnyro nugalėtoju tapo Richard Špaks (Liepoja, Latvija), 2 vietą iškovojo Benediktas Trilikauskas („Baltic Tennis Club“, Klaipėda), 3 vietą užėmė Artiom Konovalov („Tennis Star“, Klaipėda). Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams, tėveliams, turnyro rėmėjui teniso prekių gamintojui „Prince“ už suteiktas dovanas visiems turnyro dalyviams. Dėkojame turnyro teisėjams – Artiomui Fiodorovui, Nikitai Fiodorovui, Marijai Mitrokhinai, Darjai Mitrokhinai ir Nikai Novikovai už pagalbą turnyro metu. Kitą 7 metų ir jaunesnių turnyrą planuojame organizuoti vasarą. Rezultatai: Mergaitės U7 Berniukai U7. Dalyvių sąrašai. Nuotraukos Galerijoje ir Facebooke. Video

9 metų ir jaunesnių turnyras Šiauliuose (2013-03-16/17)

2013 m. kovo 16 - 17 d. Šiauliuose įvyks 9 metų ir jaunesnių teniso turnyras. Registracija iki kovo 10 dienos svetainėje www.tennis.lt
8 metų ir jaunesnių turnyras Liepojoje (Latvijoje)

2013 m. vasario 17 dieną Liepojoje (Latvijoje) įvyko vaikų iki 8 metų turnyras. Berniukų dalyvavo 16, mergaičių - 7. Buvo sudarytos 4 grupės: 3 berniukų pogrupiai ir 1 bendras mergaičių. Iš 3 berniukų pogrupių į finalą pateko berniukai, kurie laimėjo visus susitikimus savo pogrupyje. Finale jie kovogo dėl 1-3 vietų. Mergaitės žaidė 1 pugrupyje ir kovogo dėl 1-7 vietų. Bendrai iš Klaipėdos dalyvavo 10 vaikų - 8 berniukai ir 2 mergaitės. Prizinių vietų iškovoti klaipėdiečiams nepavyko. Nuotraukos.
U9 ir U12 turnyrai Vilniuje

2013 m. vasario 15-17 dienomis Vilniuje, SEB arenoje www.sebarena.lt vyko 9 metų ir jaunesnių, LR reitinginis 12 metų ir jaunesnių teniso turnyrai. 12 ir jaunesnių turnyre dalyvavo mūsų klubo sportininkai - Patricija Lapienytė (užėmė 10 vieta, gaus 12 reit. taškų), Nikita Fiodorov (užėmė 8 vieta, gaus 20 reit. taškų).
Turnyro rezultatai: U9 mergaitėsU9 berniukai, U12 mergaitės, U12 berniukai

Gerbiami tenisininkai,
Nuo 2013 m. portale www.tennis.lt į teniso turnyrus galės registruotis tik tie žaidėjai, kurie susikūrę žaidėjo anketas. Prašome užsiregistruoti LTS puslapyje bei apmokėti už 2013 metinę licenciją. Plačiau apie registraciją.

Respublikinis reitinginis turnyras U16 Klaipėdoje

2013 m. vasario 9-10 dienomis Klaipėdoje įvyko Respublikinis reitinginis turnyras 16 metų ir jaun. Turnyro rezultatai.
Respublikinis reitinginis turnyras U12 Klaipėdoje

2013 m. vasario 2-3 dienomis Klaipėdoje įvyko LR reitinginis turnyras vaikams iki 12 metų. Mūsų klubą atstovavo Nikita Fiodorov, Nika Novikova, Julija Pucilo, Patricija Lapienytė, Kamilė Jonikaitė. Geriausiai pasirodė Nikita Fiodorov, jis iškovojo 3 vietą. Sveikiname Nikitą!
Berniukai U12 rezultatai: I vieta : J.Trainausas, II vieta: S.Aleksius, III vieta: N.Fiodorov, Paguoda: V.Kupčinskas
Mergaičių U12 rezultatai: I vieta : S.Stanevičiūtė, II vieta: A.Kudriavceva, III vieta: M.Matelytė, Paguoda: E.Litvinaitė
Amelija Anilionytė tarp 9-mečių iškovojo 4 vietą

2013 m. vasario 2 d. Šiaulių arenoje įvyko 9 metų ir jaun. vaikų mini teniso "raudonojo korto" varžybos. Mūsų klubo tenisininkė Amelija Anilionytė iškovojo 4 vietą. Tai puikus rezultatas, nes Amelijai tik 7 m. Viso klubo vardu sveikiname Ameliją ir linkime jai sėkmės.
Turnyro nugalėtojai turėjo unikalią galimybę pagrindiniame korte sužaisti parodomajį dvejetų mini teniso mačą su Lietuvos rinktinės nariais.

12 metų ir jaunesnių teniso turnyro rezultatai

U12 berniukų rezultatai: I vieta Vilius Medvedevas, II vieta Simonas Aleksius, III vieta Aleksander Kuriga, IV Nikita Fiodorov (gaus 50 reitingo taškų). 12 metų ir jaun. berniukų reitingai.
U12 mergaičių rezultatai: I vieta Adelina Norvaišytė, II vieta Saulė Stanevičiūtė, III vieta Morta Matelytė. Mūsų mergaitės: Nika Novikova 5 vieta (gaus 40 reitingo taškų), Patricija Lapienytė 6 vieta (gaus 32 reitingo taškų), Julija Pucilo 8 vieta (gaus 20 reitingo taškų). 12 metų ir jaun. mergaičių reitingai

U12 BERNIUKAI U12 MERGAITĖS Nuotraukos

ŠТМ atviros pirmenybės „Siauliai Open“ 12&U

2013 m. sausio 25-27 dienomis Šiauliuose vyks reitinginis turnyras "Šiaulių teniso mokyklos atviros pirmenybės „Siauliai Open“ 12&U". Informacija portale www.tennis.lt Turnyro nuostatai. Dalyvių sąrašai.